Sportovní centrum Radlice

Sportovní centrum Radlice bylo vybudováno v objektu sportovního areálu v Radlicích, který byl zprovozněn již v roce 1976. Od roku 1997 prošel tento komplex významnou revitalizací poskytovaných služeb a dnes se svojí dostupností, pestrostí služeb, kvalitou služeb a cenovým mixem patří k největším a nejnavštěvovanějším sportovním komplexům na Praze 5.

V objektu nabízí svoje služby několik společností se zaměřením na rozvoj a regeneraci pohybových aktivit:

Sportovní klub Motorlet Praha, Fitness Station, Wellness centrum Radlice, Heat Radlice, Spinning Radlice, Moje masáž - Radlice, Fyziomove, Kryosauna Radlice a Plavecká škola Radlice (kurzy pro základní a mateřské školy + kurzy pro veřejnost a kondiční plavání)

Dále pak společnosti v oblastech cestovního ruchu – CK Lenka, stravování – Bar Slunečnice a kadeřnických služeb – Studio Jana.

Cílem všech zúčastněných subjektů bylo vytvořit ucelenou a komplexní nabídku služeb pro návštěvníky sportovního areálu v Radlicích, ve kterých si zákazníci najdou své priority a to za výhodných finančních podmínek.

Sphere card logo Magistrát hlavního města PrahyMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy Multisport benefit card Městská část Praha 5