KARIÉRA

Aktuálně hledáme:

Trenéra/trenérku skupinových lekcí

Máte kvalifikaci lektora skupinových lekcí? Kontaktujte nás, pokud máte zájem nabídnout své lekce našemu sportovnímu centru.

Požadujeme:
Certifikaci skupinové lektora, fitness trenéra, nebo odborného zaměření TRX, Pilates, Jóga, Aerobic,...
Praxi s vedením skupinových lekcí/osobní trenér alespoň 1 rok

Náplň práce:

Odborné předcvičovaní skupině cvičenců v našem Velkém cvičebním sále.

Vymýšlení choreografií a cviků, vlastní playlist na písničky.

Co nabízíme:
Stabilní zázemí jednoho z nejrozsáhlejších klubů z historií od roku 1912
Možnost vést skupinové lekce, pomůcky na cvičení, hudební aparaturu.

Pracovní poměr na IČO nebo DPP
Časovou flexibilitu

V případě zájmu nás kontaktujte na:
johanidesova@sk-motorlet.cz, motorlet@sk-motorlet.cz

Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.