Aktuálně hledáme:

Trenéra/trenérku skupinových lekcí

Požadujeme:

Kurz Fitness trenéra, nebo odborného zaměření TRX, PILATES FYZIO…

Praxi s vedením skupinových lekcí/osobní trenér alespoň 1 rok

Náplň práce:

Odborné předcvičovaní skupině cvičenců v našem Malém nebo Velkém cvičebním sále

Vymýšlení choreografií a cviků

vlastní playlist na písničky

Co nabízíme:

Stabilní zázemí jednoho z nejrozsáhlejších klubů z historií od roku 1912

Možnost vést lekce v jednom z našich sálů

Pomůcky na cvičení, aparaturu aj.

Pracovní poměr na IČO nebo DPP

Časovou flexibilitu

V případě zájmu nás kontaktujte na:
motorlet@sk-motorlet.cz

Recepční

požadujeme:

Práce s penězi

Příjemné vystupování

Organizační schopnosti

Práce na PC

Prodej vstupenek do bazénu

Práce s rezervačním systémem

Výdej klíčů

Práci na HPP/částečný úvazek/IČO

Mzdu od 23.000 Kč

Stravenky

Příspěvek na stravování

5 týdnů dovolené

Využití veškerých sportovních aktivit v areálu (plavání, cvičení…)

V případě zajmu zasílejte svoje životopisy s motivačním dopisem na:

Přijmeme ihned brigádníky na léto (červenec, srpen)

Požadujeme:

Věk od 18 let

Umět plavat

Absolvent kurzu plavčíka výhodou

Dohlížet nad bezpečností provozu a čistotou vnitřního a vnějšího okolí bazénu

120 Kč/h

Práce na DPP

Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.