AREÁL SPORTOVNÍHO CENTRA NABÍZÍ I JINÉ SPORTY A SLUŽBY

Aktuální nabídku naleznete níže

FITNESS

Naše provozovna je vybavena posilovacími stroji, činkami a doplňky od firmy TechnoGym. Posilovna je rozdělena na dvě patra. 
V horní části se nachází cardio zóna (běžící pásy, veslovací trenažery, eliptical, atd…)
V dolní části se nachází fitness zóna (posilovací stroje, činky a další pomůcky na cvičení). 
Součástí našeho týmu jsou i zkušení osobní trenéři na které se rozhodně neváhejte obrátit. 
Načerpat novou energii můžete v našem fitness baru. Jeho součástí je i příjemné posezení. Na baru nabízíme široký sortiment sportovních doplňků a dalších nápojů. Těšíme se na Vaši návštěvu!

https://www.fitness-station.cz/

H.E.A.T.

Co je to H.E.A.T. PROGRAM®? H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Určit si cíl a prostřednictvím cvičení jej dosáhnout – to je hlavní filosofie H.E.A.T. PROGRAMu®! Lekce probíhá na mechanických chodících pásech pod vedením instruktora.H.E.A.T. PROGRAM® představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze. Je určený pro všechny věkové kategorie. Vychází z energie skupinového cvičení za doprovodu motivující hudby. Prostřednictvím H.E.A.T. PROGRAMu® lze efektivně dosáhnout požadovaného fyziologického efektu – redukce hmotnosti, zlepšení tělesné kondice. H.E.A.T. je skvělou přípravnou činností pro všechna ostatní kardio cvičení. Umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

Více na www.heat-radlice.cz

KRYO SAUNA

V kryosauně absolvujete léčbu chladem, který intenzivně prokrví kůži, podkoží i svaly. Pomáhá posílit imunitu, zbavit se bolesti, hojit rány a jizvy, regenerovat po únavě, odstranit záněty, zvýšit kondici, snížit nadváhu, otužit se a mnohé další. Procedura zabere jen 3 minuty. První 3 vstupy u nás jsou zvýhodněné, abyste se zbavili strachu z chladu. Kryosauna je estetická válcová kabina, kde je elektronicky přesně nastavena a rovnoměrně udržována nízká teplota (-110 až -150 °C). 

Kontakt: Petr Kolář, e-mail: info@kryosauna.cz, www.kryosauna.cz

PRO.PLAVÁNÍ

Prodáváme vše, co k vodě patří. Jsme plavecká speciálka PRO kluky, PRO holky, PRO ženy, PRO muže. Máme za sebou dvě olympiády a hodně uplavaných kilometrů. Proto Vám rádi pomůžeme s výběrem produktů a poradíme co je pro Vás vhodné. Jedná se nejen o plavky a plavecké potřeby, ale nabízíme i zakázkovou výrobu klubových potřeb (oblečení, plavky ručníky, čepičky atd.) od společnosti DELFINA. Máme výhradní zastoupení pro značky JOLYN, Delfina, a Aquavolo. Všechny produkty vyzkoušela naše majitelka Martina Pechová (Moravčíková), která byla naší dlouholetou plaveckou reprezentantkou, na vlastní kůži.
Naše cíle míří vysoko - chceme, abyste vypadali a cítili se dobře při jakékoliv dřině. Neustále hledáme nové produkty, které Vás ve vodě i na suchu budou bavit.
Dáváme si záležet, aby váš nákup u nás byl příjemnou záležitostí. 

Otevírací doba obchodu PO-PÁ 14:00-19:00

BISTRO

Vítejte v našem Bistru. Náš přátelský personál je zde, aby Vám zpříjemnil Váš pobyt ve Sport Parku Radlice ať už ste zde po sportovním výkonu nebo si prostě chcete odpočinout.

Kontakt Kevin Ráž, 775 046 638, bistroradlice@gmail.com

 

Plavecká škola

Plavecká škola Radlice byla založena v roce 2017. Hlavní náplní je výuka plavání pro Základní a Mateřské školy v dopoledních hodinách, nabídka kurzů plavání pro děti od 2 let, kondiční a zdokonalovací plavání pro dospělé a pořádání letních příměstských táborů. Výuce se věnují profesionální instruktoři a trenéři plavání. Naším hlavním cílem je odstranit strach z vody a motivovat děti a klienty, aby měli radost z plavání a pohybu. 


Ředitel: Jaroslav Lochman, +420 605 814 264, kurzy@psradlice.cz, www.psradlice.cz, https://www.facebook.com/plaveckaskolaradlice/, https://www.instagram.com/plaveckaskolaradlice/

ZDRAVOTNÍ AGENTURA A REHABILITACE Fall & Get Up

Zdravotní agentura se zabývá zprostředkováním a organizací zdravotní péče. Na základě důkladného zjištění Vašich potřeb zajistíme rychlý termín ke specialistovi přímo na Váš zdravotní problém. Spolupracujeme s více než 80 lékaři a odborníky na zdraví. Řešením zdravotního problému Vás doprovází koordinátor zdravotní péče.

Rehabilitace zdravotní agentury disponuje špičkovým rehabilitačním vybavením včetně vysokovýkonného laseru a elektroterapeutického přístroje rebox. Rehabilitace využívá moderního spojení fyzioterapie a fitness. 

Petr Himl, manažer zdravotní péče, Tel.: 608 076 666, Email: himl.petr@fallandgetup.com, Web: https://fallandgetup.com 

FYZIOTERAPIE DS

Nestátní zdravotnické zařízení se zaměřením na kompletní péči pohybového aparátu. Trápí Vás akutní, chronické bolesti, chcete dosahovat ve sportovní aktivitě lepších výsledků, anebo prostě jen toužíte po relaxaci a uvolnění? Tak v tom případě je Fyzio DS právě pro Vás. Dopřejte svému tělu to, co potřebuje. Nabízíme Vám odborný a profesionální přístup s letitou fyzioterapeutickou praxí. K problémům přistupujeme dle nejnovějších technik a progresivních přístupů moderní fyzioterapie. Fyzioterapie je vhodná pro děti i dospělé.

Kontakt Dominik Szitai.: +420 736 179 477, e-mail: info@fyzio-ds.cz, IG: @fyzio_ds

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.