PLAVECKÝ BAZÉN

Vnitřní plavecký bazén je k dispozici jak veřejnosti, tak plavecké škole, nebo oddílu plavání SK Motorlet. Bazén má rozměry 25 x 15 m. Dráha s nejmenší hloubkou má 90 cm, dráha s největší hloubkou má 160 cm. V prostorách dámských i pánských šaten bazénu pro Vás máme připravenou saunu pro lepší regeneraci po sportovním výkonu, ale i pro relax. Vnitřní plavecký bazén je osvětlen úsporným LED osvětlením. 

V dámských i pánských šatnách jsou k dispozici kromě klasických skříněk na 10 Kč minci i digitální zámky skříněk. Tyto skříňky můžete zamykat permanentní kartou, čipovými hodinkami nebo čtyřmístným číselným kódem.

V létě se můžete těšit na náš venkovní bazén, který má krásných 13 x 7 m s chrličem a masážním roštem, který je umístěný na velké letní zahradě o rozloze 4 000 m2. Hloubka venkovního bazénu je 0,6-1,1 m.

 

SAUNA

V prostorách vnitřního plaveckého bazénu se nachází finská sauna. Máme zvlášť pánskou a dámskou saunu. Obě sauny mají kapacitu až 8 osob.

Finská sauna pomáhá našemu tělu zbavit se různých toxinů a nežádoucích látek, které společně s potem vylučuje z těla ven. Má také blahodárné účinky na naše tělo a mysl. Částečně i napomáhá při redukci hmotnosti. Další její výhody jsou v podobě zaslouženého odpočinku po sportovním výkonu, nebo v tzv. odpočinkovém dni, kdy naše svaly potřebují regeneraci. Sauna v kombinaci s bazénem, nebo jen využití ledové sprchy je ta nejlepší kombinace pro vaši relaxaci. Nutno dodat, že obě sauny jsou zahrnuty v ceně vstupného za bazén.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.