POJĎTE SE K NÁM OBČERSTVIT 

Pro sportovce

Každý správný sportovec potřebuje pro své výkony pořádnou dávku energie, takovouto energii do sebe může dostat jedině v podobě živin, které do sebe dostane z jídla. Tak jako je pro naše tělo důležitý pohyb, stejně tak bychom neměli zapomínat na kvalitní a zdravou stravu, nebo doplňění tekutin po sportovním výkonu. Právě proto se v našem sportovním centru nachází bistro, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy, koupit si vodu, čaj, kafe či jiný nápoje. 

Všeobecné výhody bistra

Abychom zde nezmiňovali pouze sportovce, naše bistro je také perfektním místem určeném pro posezení u kávy s notebookem, kde můžete vklidu pracovat, nebo pro studenty pokud si chtějí zpracovat své bakalářské práce či jiné práce a mají rádi klidné prostředí kavárny. Dá se využít také pro pracovní schůzky či využít večer pro posezení s přáteli u dobrého pokrmu, či skleničky. 

Venkovní zahrádka

Další benefity bývají v jarních a letních měsících, kdy máte k dispozici krásnou zahrádku s posezením a slunečníky.  Samozřejmě v těchto parných letních měsících můžete využít našeho venkovního bazénu a do bistra si pak dojít pro nějaký osvěžující nápoj, vychutnat si zmrzlinu, kterou jistě ocení i vaše děti, nebo si dát sklenku dobrého vína či jiného míchaného nápoje a užívat krásných letních měsíců. 

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.