PILATES MATWORK

Při tomto cvičení se využívá komplexní soubor cviků prováděných na podložce.  Cvičení je zaměřené na posílení středu těla (core) zlepšení držení těla a zvýšení síly a flexibility. Dále toto cvičení propojuje naši mysl, tělo a ducha, rozvíjí koordinaci sílu a rovnováhu flexibilitu a dýchání zpracovává zádové, břišní a hýžďové svaly. Cvičení také obnovuje celkovou vitalitu a člověk se po něm cítí svěží a uvolněně. 

TRÉNUJE

ZDEŇKA NĚMCOVÁ

Už mnoho let se věnuji a to velmi ráda skupinovému cvičení žen. Začalo to rytmickou a aerobní gymnastikou v devadesátkách, potom jsem přidala ještě zdravotní cvičení se zaměřením nejen na pánevní dno, kruhové tréninky a nakonec jsem zakotvila u pilates, které prokládám jógou a posturální gymnastikou. Když stavím hodinu nechávám se inspirovat workshopy, kterých se pravidelně účastním a to nejčastěji ve studiu MYFIT Lenky Velínské. Cvičení a sociální kontakt s klienty mi pomáhá lépe zvládat náročnou kombinaci, kterou nám ženám přináší péče o rodinu a pracovní nasazení

Životní motto

Život začíná tam, kde končí náš komfort!

Zaměření profese

pilates

jóga

zdravotní gymnastika

Kurzy a vzdělání

2015 – Sport Lizenz – Euro-Education European Fitness School ( DE )

2009 – Pilates Medical – Moon Medical s.r.o. (SK)

Fitness instructor Personal Trainer – Wellness.cz (CZ)

2008 – Fitness Instructor Pilates Methode – Wellness.cz (CZ)

1996 - Rytmická, taneční a aerobní gymnastika – ÚTK Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.